Access Consciousness teraapiad

Access Consciousness teraapiad

Access Consciosness

sai alguse üle 20 aasta tagasi, kui Gary Douglas, Access Consciousnessi maaletooja jõudis murdepunkti, kus ta mõistis et selles maailmas peab olema midagi veel või pole sellel elul temale midagi pakkuda.

173 riigis

Access Consciousness on ametlikult 173 riigis ja panustanud viimase 25 aasta jooksul, rohkem kui 30 tuhande inimese ellu muutuse loomisse, üle terve maailma.

Mida tähendab Access Consciousness?

Consciousness – teadlikkus – on midagi sellist, mis on meil kõigil, milleks ei ole vaja läbida ühtegi klassi, koolitust, kursust ega järgida õpetajat. Teadlikkus ei hooli sellest – ta on vahetu. Teadlikkus ei saa olemas olla seal kus on kinnistunud vaatepunktid, järeldused, hinnangud või vahetegemine.

Access – ligipääs – sisaldab endas kehaprotsesse ja sõnalisi vahendeid, mis on kavandatud selleks, et võimaldada inimestele rohkem teadlikkust, andmata millelegi hinnanguid.

Accessi eesmärk on väestamine

Access Consciosness’is on sinu väestamine seotud teadlikkusega faktist, et sa oled võimeline teadma, tajuma, olema, vastuvõtma kõike tohutult. See võimendab sind alati teadma, et sa tead. Kui igaüks meist astub oma õilsusesse, loob see meile kõigile lõputult suurepäraseid võimalusi.

Accessi eesmärgiks on, et Sa saaksid endaks ja muudaksid maailma

Sa oled võimeline muutma maailma ja kõiki enda ümber, selle energiaga, mis sa oled. Kui sa astud tuppa, mis on täis paanikast haaratud inimesi, siis see paanika võib lahkuda tänu sinu energiale, kui sa oled valmis olema see muutus. Aga sa pead olema valmis, olema see mõju, mida ei peata miski nagu sinu teadvustki.

Accessi eesmärgiks on luua teadlikkuse ja ühtsuse maailma

Teadlikkus ja ühtsus hõlmavad kõike ja ei hinda mitte midagi. See on võime olla kohal oma elus igal hetkel, ilma hinnanguteta enda või kellegi teise kohta. See on võime kõike vastuvõtta, mitte midagi hinnata ja lubada kogu universumil olla nii nagu ta on. Kui sul pole hinnangut mitte millegi suhtes, siis sa saad asju näha nii nagu nad on, mitte sellisena nagu sa tahad seda näha, mitte sellisena nagu see peaks olema, vaid lihtsalt sellisena nagu see on. Selles olekus sa saad moondada ja muuta kõike ja luua oma ellu kõike, mida sa ihaldad, toredamalt kui sul hetkel on ja rohkem, kui sa suudad ette kujutada.

Milliseid teraapiaid pakun

Access Bars® – Inimese peas on 32 punkti, mille kerge puudutamisega vabastatakse pingutustevabalt ja kergusega kõik piirangud, mis on kogutud ja tekitatud kõigis eluaspektides, et olla muutusteks valmis. Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikides eludes. Iga bars seansiga on võimalik vabastada 5-10 tuhande aasta piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud puudutava kindla barsi punktiga. See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastav. Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasaarvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks ja suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned, et oled saanud oma elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu su elu muutuda suurepärasemaks täieliku kergusega.

Access Consciousness® kehatehnikad – on loodud Accessi asutaja Gary Douglase ja dr. Dain Heer´i poolt, kes on välja arendanud mitmeid erinevaid energeetilisi protsesse, et vahendada rohkem teadlikust ja kergust Sinu kehas. Need protsessid võimaldavad Sul ligi pääseda sellistele energiatele ning võimalustele, millele seni juurdepääsu pole olnud. Sel viisil on Sul võimalik aidata Maad ja muuta ükskõik, mida oma kehas. Läbi energeetiliste kehaprotsesside toimub kehas loomulik tervenemine ja võimalik on saada oma kehaga paremat kontakti. Energiad aitavad kehal ja kogu organismil minna tagasi normaalse funktsioneerimise juurde, eemaldades kõik emotsionaalsest seisundist, väliskeskkonnast või traumadest tekitatud kahjustused. Protsesse regulaarselt tehes toimuvad kehas väga suured muutused.

REGISTREERU TERAAPIALE

    Access kehatehnika “ACCESS ENERGETIC FACELIFT® – See on kehatehnika, mis toimib energeetilisel tasemel, et hooldada seeläbi kogu su keha, võimaldades sel säravam välja näha ja tunda end paremini. Protsessi käigus kasutatakse paljusid energeetilisi sagedusi, et tervendada keha ja nahka, kaotada vananemise ja vanusega seotud ilmingud, vabastada traumad, aktiveerida rakumälu ja vabastada hinnangud, mille oleme oma keha vananemise osas omaks võtnud. Protsessi ajal taastatakse loomulik energiavoolamine kehas. Läbi õrna puudutuse näole, kaelale või jalgadele vabastatakse emotsioonidest ja stressist tingitud energiablokid kehas. Kogu Su keha saab sellest kasu ja naudib seda! Mis siis, kui läbi selle kehatehnika saad oma keharakke noorendada ja luua muutust, mida oodatagi ei oska? Peale seda kehatehnikat tunned end tõeliselt lõdvestunu ja hoolitsetuna. Access Facelift™ kursus on heaks kiidetud Rahvusvahelise Sertifitseerimisjuhatuse poolt USA-s Terapeutilise Massaaži ja kehaprotsesside alal.

    MTVSS – (Molekulide püsiv valentsiaalse eraldumise süsteem) on üks dünaamilisemaid kehatehnikaid Accessis, mis on vahend valikuks, et igal moel taastada keha ükskõik millisest talitlushäirest. Sel võib olla immuunsüsteemile tohutu mõju, eriti kui seda liigestel. MTVSS saab kustutada olekud, kus me kehad on teisenenud läbi kõigi aegruumi dimensioonide ja reaalsuste. MTVSS tegemise võtmeks on energia jälgimine ja sellele järgnemine. Inimese keha, millega töötatakse, ütleb ise, kuhu käed panna, kuhu ta on valmis seda energiat ja muutust vastu võtma.

    De-molekulaarne manifesteerimine ja molekulaarne de-manifesteerimine – de-molekulaarne manifesteerimine viitab millegi loomisele sinna, kus seda varem ei eksisteerinud ja molekulaarne de-manifesteerimine viitab millegi kaotamisele/eemaldamisele, mis olemas on. Kui kehasse ilmub miski, mis ei peaks seal olema või sealt puudub midagi, mis peaks seal olema, siis saab kasutada de-molekulaarset manifesteerimist kõigele, mis peks seal olema, aga pole. Ning molekulaarset de-manifesteerimist kõigele sellele, mis olemas on, kuid ei peaks olema. Neid protsesse on tulemuslikult kasutatud erinevate seisundite korral alates artriidist kuni healoomuliste kasvajateni ja sünnimärkideni, kus midagi täiendavat kasvab või siis vastupidi, kui sinna on midagi juurde vaja, kuna pole nii külluslik, kui peaks.
    Teised abistavad kehaprotsessid – biomimeetiline järeleaimamine, harknäärme aktiveerimine, bipolaarsuse muutmine jne.